Orgatex-Náchod
Mapa referenčních projektů
Mapa referenčních projektů

Akustická studie

Měření hluku
Akustická studie je odborná práce, která zákazníkovi poskytuje informace o stávajícím stavu posuzovaného prostoru a navrhuje opatření, která jsou potřeba udělat k dosažení ideálních akustických podmínek. Akustická studie se doporučuje jak v případě zlepšení akustiky v interiéru, tak pro odhlučnění libovolného zdroje hluku.
 
Podkladem k této studii je měření, které je nejoptimálnější objednat u stejného odborníka jako samotnou studii nebo jehož výsledky dodá zákazník ve formě protokolu, zhotoveného subjektem, který toto měření prováděl. Vzhledem k tomu, že se jedná o zásadní podklad pro vypracování studie, je důležité, aby měření bylo provedeno a zpracováno kvalifikovaným odborníkem a jím předložené podklady měly vysokou profesionální úroveň a kvalitu.
 
Výstupem je několikastránková práce v tištěné i elektronické formě, která poskytuje informace o vhodných materiálech, jejich množství a umístění. Návrh akustických opatření se řídí českými technickými normami dle posuzovaného prostředí. Kvalitní akustická studie je návod pro dosažení požadovaných cílů v oblasti akustiky tím nejefektivnějším způsobem.
Kontaktní formulář
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.