Orgatex-Náchod
Mapa referenčních projektů
Mapa referenčních projektů

Isolamin

Isolamin je kompletní protihlukový panelový systém pro výstavbu stěn i stropů do každého prostředí. Firma ORGATEX-NÁCHOD s.r.o. má výhradní zastoupení výrobků švédské firmy ISOLAMIN AB pro Českou a Slovenskou republiku. Na Slovensku můžete kontaktovat našeho partnera, firmu Avekol, spol.s.r.o..
 

Vždy je cílem vytvořit dobré akustické prostředí.

Isolamin je flexibilní stěnový systém, který má výborné akustické vlastnosti. Jádro panelu je přizpůsobeno specifickým požadavkům zákazníka individuálně pro každý projekt. Vzduchová neprůzvučnost panelů se pohybuje od 28 až do 57 dB Rw v závislosti na zvolené tloušťce a konfiguraci. Pokud je jedna strana perforovaná, zvuková pohltivost vzrůstá do vyšší třídy (A).
 

Snadná instalace a kompletace

Uzavření zdroje hluku je nejefektivnějším způsobem jak ušetřit okolní prostředí od nadměrného hluku. S panelovým systémem Isolamin je to snadné. Panely lze seříznout na požadovanou velikost pomocí běžného ručního nářadí. Montážní práce a úpravy jsou proto snadné, rychlé a bez potřeby speciálního vybavení. Dodávky Isolaminu mohou obsahovat také modulově přizpůsobené dveře a okna se stejnými akustickými vlastnostmi jaké mají použité panely.
 
Protihlukový systém Isolamin je určen na výstavbu protihlukových krytů, bariér, průmyslových kanceláří, čistých a hygienických místností, vzduchotechnických místností a potrubí a pro potlačení hluku obecně. Dále také jako protipožární stěny a jako panely pro kabiny a šachty výtahů.
Kompletní protihlukový systém Isolamin
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.